Sveces

Kopš seniem laikiem cilvēki ir ticējuši gaismas un uguns dziedinošajiem spēkiem. Sveces bija ne tikai gaismas avots, bet arī līdzeklis, lai izveidotu savienojumu ar garīgo sfēru. Tās tikušas izmantotas reliģiskos rituālos, meditatīvās praksēs un terapeitiskās procedūrās. Tiek uzskatīts, ka vissenākās sveces tika izgatavotas no vaļu taukiem Ķīnā, savukārt, senākās aromātiskās sveces radušās Indijā.

Mūsdienās svecēm joprojām ir nozīmīga loma gan kristietībā, gan arī citās reliģijās. Cilvēku ikdienas dzīvē sveču pielietojums ir paplašinājies no gaismas avota līdz noskaņas radīšanai, aromterapijai, dziedināšanai, dekorēšanai un citiem mērķiem. Sveces ir arī lieliska un populāra dāvana. 

Arvien lielāku popularitāti pasaulē iekaro ķermeņa losiona sveces, kuras tiek izmantotas ķermeņa kopšanai, masāžai, SPA un pirts rutuāliem. 

Dekoratīvās  sveces

Dekoratīvās sveces piešķir telpai mājīgu un elegantu noskaņu. Tās var pieskaņot atbilstoši jebkurai gaumei, telpas interjeram, gadalaikam, svētkiem un svinībām. 

Dekoratīvās sveces ir ļoti dažādas: no sojas vaska, pērļu vaska, bišu vaska, kā arī no caurspīdīg gēla vaska. Tās būs skaists dekors Jūsu mājoklim, kā arī lielsika dāvana dažādos svētkos. 

Noskaņas  sveces

Noskaņas sveces ir populārs veids, kā radīt patīkamu un relaksējošu vidi. Pie noskaņu svecēm pieskaitāmas aromātiskās sveces, kristālu sveces, kā arī krāsainās sveces. 

Noskaņas sveces var uzlabot garastāvokli, izmantojot gan aromātu, gan vizuālo efektu, gan arī kristālu dziednieciskās īpašības. Lietojot šīs sveces, var izbaudīt relaksāciju, mieru, mīlestību un radīt pozitīvu enerģiju telpā.

Ķermeņa losjona sveces

Ķermeņa losjona sveces ir unikāls, 100% dabīgs ādas kopšanas produkts, kas kļūst arvien populārāks. 

Losjona svece ir tieši tāda, kā izklausās — tas ir losjons, kas ir sveces formā. Jūs aizdedziet sveci un gaidāt, līdz losjons sāk kust. Kad sveces trauciņā  izveidojas šķidra kārtiņa, maigi uzklājiet to tieši uz ādas tāpat kā jebkuru citu ķermeņa kopšanas līdzekli.