Privātuma Politika

SIA “Hecate”, vienotais reģistrācijas numurs 40203545264, juridiskā adrese: Liepziedu iela 10, Babītes pagasts, LV-2107 (turpmāk – Pārdevējs), ir tīmekļa vietnes un interneta veikala Hecate.lv īpašnieks, uzturētājs un personas datu operators.

Jūsu privātums ir svarīgs veikalam Hecate. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo Privātuma politiku, jo tajā ir ietverta svarīga informācija par to, kas mēs esam, kā un kāpēc mēs apkopojam, uzglabājam un izmantojam jūsu personisko informāciju.

Apmeklējot un izmantojot Hecate.lv, Pircējs nepārprotami piekrīt šeit aprakstītajiem Privātuma politikas noteikumiem, tajā skaitā sīkdatņu (cookies) izmantošanas veidiem, ja vien Pircēja pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes.

Personas informācija, ko varētu pieprasīt:

1) Reģistrējoties vietnē, jums var tikt lūgts aizpildīt reģistrācijas veidlapu un sniegt personisko informāciju. Jums var arī lūgt izvēlēties lietotāja ID un paroli, lai izveidotu savu personīgo profilu. Jūsu lēmums reģistrēties ir brīvprātīgs, un jums būs iespēja izlemt, vai izpaust mums informāciju un kādus paziņojumus vēlaties saņemt;

2) Sniedziet informāciju, lai pievienotos īpašiem adresātu sarakstiem vai datu bāzēm, ja vēlaties saņemt informāciju par noteiktiem produktiem, biļeteniem, akcijām utt.;

3) Veicot pirkumu tiešsaistē, mēs savāksim jūsu vārdu, kontaktinformāciju, pasūtījuma informāciju un piegādes adresi;

4) sniegt informāciju, izmantojot sociālo mediju lapas, piemēram, norādot savu vārdu vai kontaktinformāciju, izmantojot Facebook lapu, Instagram kontus vai citas sociālo mediju vietnes vai lietotnes;

5) Nosūtiet mums pieprasījumu vai sniedziet mums atsauksmes, izmantojot mūsu tiešsaistes veidlapu vai e-pastu, mēs apkoposim jūsu vārdu, kontaktinformāciju, informāciju par jūsu pieprasījumu vai atsauksmi un informāciju par mūsu atbildi.

Hecate.lv interneta veikals var apkopot informāciju par domēnu un “sīkfailus” (mazus failus, ko jūsu tīmekļa pārlūkprogramma saglabā jūsu cietajā diskā), lai analizētu vietnes veiktspēju, izsekotu lietotāju modeļus, saglabātu informāciju no jūsu iepriekšējiem apmeklējumiem un pielāgotu jūsu pieredzi. Mēs lūgsim jūsu piekrišanu, lai mēs varētu izmantot sīkfailus.

Mēs cienām jūsu privātumu un nekad nenodosim jūsu personu identificējošo informāciju trešajām personām (izņemot to, kas nepieciešams klienta darījuma izpildei vai tiešsaistes pakalpojuma pamata funkcionalitātei) bez jūsu piekrišanas.

Ja atrodaties Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), informējam, ka mūsu veikals atbilst Vispārīgajai datu aizsardzības regulai.